Shopping Cart

Sepetinize ürün eklenmemiş :(

Nasıl üye olabilirim?

www.demnatural.com internet sitemizde ‘’Hesabım’’ bölümünden istenilen sadece E-Posta bilgisini girerek kayıt olabilirsiniz. Geçici şifreniz otomatik olarak oluşturularak mail adresinize gönderilmektedir.

“Sipariş Ödeme” sayfasından fatura için girdiğiniz bilgiler (tek bir form) ile otomatik Üyelik oluşturulmaktadır. Üyelik bilgileriniz ile otomatik oluşturulan geçici şifresiniz mail adresinize gönderilmektedir.

Neden üye olmalıyım?

Üye olarak sipariş takiplerinizi yapabilir, geçmiş sipariş kayıtlarınızı görebilir, yapacağımız kampanya, hediye ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

T.C. Kimlik numarası neden gerekli?

Vermiş olduğunuz siparişlerin faturalarının yasal olarak kullanabilmesi için T.C Kimlik numarası istenilmektedir.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

“Hesabım > Hesap detayları’’ bölümünden üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

“Hesabım > Hesap detayları” bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Nasıl adres ekleyebilirim?

“Hesabım > Adres” bölümünden adres ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Almak istediğim ürünleri sitenizden nasıl bulabilirim?

Menüden ilgili kategori altından ürünlere ulaşabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Veya sağ üst köşede bulunan arama ikonuna tıklayarak çıkan ekranda ürün adını yazarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Üye olmadan da sipariş verebilir miyim?

Üye olmadan ödeme ekranında gireceğiniz bilgilerle sipariş verebilirsiniz.

Not: “Sipariş Ödeme” sayfasından fatura için girdiğiniz bilgiler (tek bir form) ile otomatik Üyelik oluşturulmaktadır. Üyelik bilgileriniz ile otomatik oluşturulan geçici şifresiniz mail adresinize gönderilmektedir.

Siparişlerimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz yoğunluğa ve stok durumuna bağlı olarak bir ila üç iş gününde anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Siparişlerimi iptal edebilir miyim?

Siparişleriniz onaylanana kadar panelinizden iptal etme hakkınız vardır. Onaylanan siparişlerin faturası kesildiğinden iptali yapılmamaktadır.

Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?

Henüz onaylanmamış siparişlerinizde adres değişikliğini sistem üzerinden yapabilirsiniz. Onaylanan siparişlerinizin ise kargo mesajı telefonunuza geldiğinde şirketimizi arayıp yeni adres yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Ödeme şekilleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Ödemelerinizi; banka hesabımıza Havale/EFT yaparak, sitemiz üzerinden kredi kartınız ile, kapıda ödeme (pandemi sebebi ile geçici olarak kaldırılmıştır) olarak yapabilirsiniz.

Kapıda ödemelerde kargo firması tarafından 40 TL hizmet bedeli alınmaktadır.
300TL üzeri siparişlerinizde kapıda ödeme hizmet ücreti Demnatural tarafından karşılanmaktadır.

Web sitemiz üzerinden ticari kredi kartınız ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Tüm siparişlerde kargo ücretsiz.

Siparişler teslim alınmadığında ne olur?

Siparişlerde kargo teslim alınmadığı takdirde kargo şirketi tarafından ceza bedeli yansıtılmaktadır. Teslim alınmayan siparişin kargo firmasının keseceği ceza bedeli ödemenizden düşülerek kalan tutar ödeme yönteminize göre tarafınıza iade edilir.

Kargo paketim hasarlı geldi ne yapmalıyım?

Tüketicilerimize sunduğumuz tüm ürünler kargoya teslim edilmeden kontrolden geçer ve kameralarla paketleme esnasında kayıt yapılır. Ürünlerin taşıma esnasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.

Siparişleriniz adresinize ulaştırıldığında, ürünleri teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapıp, hasar olması durumunda görevliye ‘’Hasar Tespit Tutanağı’’ hazırlatınız.

Gönderiyi teslim alma aşamasında kargonun herhangi bir yerinde ıslanma, ezilme görmeniz durumunda veya gönderinin herhangi bir şekilde hasarlandığına dair şüpheniz var ise; teslim alma aşamasında gerekli kontrol için tutanak tutulmasını talep etmeniz gerekmektedir. İlgili tutanak kargo görevlisiyle birlikte doldurulacak olup, bu işlem öncesi gönderinin teslim alındığına dair imza atılması gerekmektedir. Kargoyu teslim alma durumunda, görevliye iletilmeyen veya sonrasında yapılacak talepler kabul edilmeyecektir.

Tutanak doldurulduktan sonra kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firmasıyla geri gönderiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığımda kart bilgilerim güvende mi?

Sitemiz uluslararası güvenlik standartları kapsamızda 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Ödemeler BDDK tarafından onaylı, anlaşmalı POS hizmet sağlayıcılar aracılığı ile yapılmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır.

Ürün yüzde kaç Propolis içeriyor?

Demnatural Su Bazlı Propolis; 100% Su Bazlı Propolis ekstraktı ve su içermektedir.

Su Bazlı Propolis suda çözünebilir damlayı nasıl kullanabilirim?

Demnatural olarak ürettiğimiz suda damla şeklinde çözünebilir Su Bazlı Propolis ürünümüzü ekmeğe yemeğe damlatmanıza gerek yoktur. Alkol, etanol, glikol ve türevlerini içermediği için lezzetli bir tada sahip Demnatural Su Bazlı Propolis yarım bardak suya damlatacağınız tabloda ki miktarlar ile içerek tüketebilirsiniz.

YaşKullanılacak DamlaEn Çok Kullanım
4 – 101 x 1ml (10 damla)1 x 3ml (30 damla)
11 + üzeri1 x 3ml (30 damla)2 x 3ml (60 damla)