Oturum Aç | Kayıt Oluştur

Hakkımızda ❱ Demnatural
Fitoterapi Uzmanı DEMET DEMİRHAN içerdiği faydalar açısından ölümsüzlük iksiri olarak isimlendirilen Propolisin araştırma ve çalışmalarını 1998 yılında Uzak Doğu seyahatleri sırasında "neden şifa olduğuna inanılan Propolis suda çözülemesin sorusu ile" başlattı.

DEMET DEMİRHAN, Organik Propolisin AR-GE çalışmasını başlatmak için kendi ülkesine gelerek 1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalına Propolis projesini sundu. DEMET DEMİRHAN ’ın projesine olan inancını gören PROF. DR. ORHAN DEĞER ile birlikte Devlet Planlama Teşkilatının Desteği ile 1999 yılında su da çözülebilen Propolis projesini bilimsel bir çalışma olarak başlatıldı.

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek kendilerine özgü bir teknik ile Propolisi suda çözmeyi başardılar.

Yüksek Lisans ve Doktora dalında 10 ayrı tez çalışması yapıldı ve Dünya literatürüne 20'ye yakın makale ile destek verildi.

DEMET DEMİRHAN yaptığı yurtdışı gezilerinde yapmış olduğu seminerlerde, bir çok bilim insanına Dünyada ilk defa Organik olarak Propolisi kendilerine özgü bir teknik ile suda çözdürdüklerine dair sunumlar yaptı.

Bütün Dünyada Propolisin yalnızca alkolde çözülebileceğine inanan bilim insanları, yıllarca süren AR-GE çalışmaları ile Türk bilim insanlarının Propolisi suda çözüldüğünü bilimsel veriler ile kanıtladılar. Dünya Tıp Literatürüne TURKİSH PROPOLİS olarak yerini alan bu çalışmalar için Dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanları bu projeyi başlatan Fitoterapi Uzmanı DEMET DEMİRHAN'ı tebrik ettiler.

Piyasada adı Propolis adı ile geçen ürünlerin DEMET DEMİRHAN ve PROF. DR. ORHAN DEĞER'in AR-GE çalışması ile Dünya Tıp Litaratürüne giren Suda çözülebilen Su Bazlı Organik Propolis olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.

ORGANİK SU BAZLI PROPOLİS DEMNATURAL'İN TESCİLLİ ÜRÜNÜDÜR.